XIXO

O nás

Vysoko kvalitné XIXO nealkoholické nápoje, ktoré sa stali dominantnými hráčmi v roku 2016 na maďarskom trhu a sú vyrábané vo fabrike HELL Energy v malej dedinke v Szikszó, už nájdeš aj na Slovensku! Tieto nápoje sú plnené na unikátnej high-tech nemeckej výrobnej linke KRONES, ktorá spĺňa prísne kritériá pre udelenie certifikátu FSSC 22000, zaručujú najvyššiu kvalitu v súlade z bezpečnostnými normami.

XIXO ľadový čaj je na Slovenskom trhu mladý hráč, ale jeho prvotným a najdôležitejším poslaním je poskytnúť spotrebiteľovi vysoko kvalitný nápoj na každý deň. Milovníci kvalitných nápojov si nájdu cestu k tejto značke. Všetky suroviny, ktoré sa používajú na výrobu tohto produktu podliehajú prísnej kontrole kvality.

Výrobný proces je automatizovaný, je vybavený aseptickými filtrami, čím je zabezpečená maximálna sterilita výroby s najvyššou úrovňou bezpečnosti potravín. V závode sa nachádzajú dve výrobné linky na plnenie plechoviek vo veľkosti 250 ml – 500 ml s kapacitou 2 000 000 ks plechoviek denne a jedna výrobná linka na plnenie nápojov v PET obaloch s kapacitou 20 000 ks fliaš za hodinu čo je 480 000 fliaš denne. Na garanciu kvality a neustále monitorovanie výrobkov dohliada najmodernejšie laboratórium.

Výrobný závod HELL bol v roku 2012 oficiálne vybraný a zaradený medzi tri najlepšie európske výrobné závody v súťaži „GLOBAL AND WORLD CLASS MANUFACTURING“ v prestížnej kategórii „STRATEGIC MANUFACTURING AWARDS“ (ďalší nominovaní boli: Alstom, Heineken, L´Oreal, Unilever, Toyota Motors Europe, Sara Lee).